1 April, 2020

Bangkok’ta Nerede Kalınır?

Bangkok’ta nerede kalacağınızı seçmek tatilinizi mükemmel yapabilir veya içine edebilir. Her bölgenin avantaj ve dezavantajlarına bakarak birkaç dakika harcamakta fayda var. Bangkok’ta nerede kalacağınızı seçmeden önce neyin iyi neyin iyi olmadığını görebilirsiniz. Bangkok nerede kalınır sorunuza cevap verilecek bölgeler ve otelleri size sunabiliriz.

Sukhumvit Bangkok Nerede Kalınır Sorusuna Yanıt Olabilir Mi?

Sukhumvit Bangkok Nerede Kalınır Sorusuna Yanıt Olabilir Mi?

Bu belirgin 18km uzunluğundaki yol, Bangkok’taki en güncel alışveriş, yemek ve gece hayatının merkezidir ve Sukhumvit’in tüm ziyaretçilerine sunabileceği bir şey olduğunu söylemek doğru olur. Her köşede ‘Tayland mutfağının’ dokunuşları varken, pek çok şık restoran, bar, klimalı alışveriş merkezi, otel ve kulüp, bölgeye belirgin bir şekilde modern, kozmopolit bir lezzet katıyor. Ayrıca, yükseltilmiş Skytrain (BTS) keşfetmeyi inanılmaz derecede kolaylaştırıyor.

Siam’da Mı Kalmalı?

Siam'da Mı Kalmalı?

Siam, tartışmasız Bangkok’taki alışverişin merkezi olup, MBK, Siam Merkezi ve Siam Paragon gibi şehrin en popüler alışveriş merkezlerinden bazılarına ev sahipliği yapmaktadır. Burada her zaman canlı bir sahne var; öğrenciler, ofis çalışanları, trend belirleyen şehir sakinleri ve tabii ki turistlerin karışımı. Bu aynı zamanda merkezi BTS Skytrain İstasyonu’dur, bu yüzden kasabadan dolaşmak buradan daha kolaydır.

Bangkok Nerede Kalınır Sorunuza Cevap Silom

Bangkok Nerede Kalınır Sorunuza Cevap Silom

Silom, tam bir kontrast alanıdır. Gün geçtikçe, keskin giyimli iş adamları, Silom Yolu üzerindeki sayısız yüksek ofis ve finans kurumuna yöneldi. Geceleri, Bangkok’un en iyi restoranlarının birçoğu Patpong etrafındaki rezil gece hayatı sahnesinin yanı sıra uzak ve geniş insanları da getiriyor.

Pratunam Bangkok Nerede Kalnır İçin Bir Cevap Mı?

Pratunam Bangkok Nerede Kalnır İçin Bir Cevap Mı?

Pratunam, her biri pazarlık modası, hazır giyim, el çantaları, spor malzemeleri, peruk dükkanları ve bunların arasında kalan her şeyle dolu geniş bir 24 saat pazarına ve daha birçok toptan satış merkezine ev sahipliği yapmaktadır. Kalplerinin içeriğine alış veriş yapan çok çeşitli turistler nedeniyle kozmopolit bir ambiyansa sahip, hareketli ve hareketli bir alandır.

Riverside’da Mı Kalmalı?

Riverside'da Mı Kalmalı?

Bangkok’un nehir kenarı, Bangkok’un tarihi köklerinin yattığı yerdir; destansı bir roman gibi okunan kökenleri ile bu büyülü kentin geleneksel kalbi. Günümüzde, şehir ilerledi ve nehir kenarı sürekli değişen bir sahneyi yansıtıyor; su taksileri feribotla dolup taşmakta olup, yoğun tapınaklar ve saraylar, tarihi yerler ve lüks, beş yıldızlı otellerden oluşan bir fonun karşısına yerleştirilmiş, bataklıkta yükselen pirinç mavnaları.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir