2 July, 2020

Bekarken Gidip Görmeniz Gereken Yerler

Bekarlar için tatil gezip görmekten ziyade gece hayatı anlamına geliyor. Bu yüzden gece hayatının daha hızlı aktığı ve sabaha kadar eğlenebileceğiniz bir yer arıyor olabilirsiniz. Eğer böyle bir düşünceniz varsa doğru yerdesiniz. İşte, bekarken gidip görmeniz gereken yerler...

Bekarken Gidip Görmeniz Gereken Yerler : Berlin

Bekarken Gidip Görmeniz Gereken Yerler : Berlin

Berlin, tarihi ve sanatsal güzellikleri için her yıl bolca turist çekmektedir. Fakat bu güzel şehir, hareketli gece hayatı ile de dikkat çekmektedir. Gece hayatını son derece seven Berlin, tatil istikametlerinde bekarlar için can damarı olarak görülüyor. Berlin’e gitmişken, meşhur Alman biralarından tatmayı ve geleneksel Alman danslarını öğrenmeyi de ihmal etmeyin. Berlin, hızlı gece hayatı ile bekar tatilcileri bekliyor.

Şangay, Bekarlar İçin Tatil Rotasının Bir Başka İsmi

Şangay

Bekarlar için tatil hiç durmayan gece hayatı anlamına geliyorsa, Şangay tam da ihtiyacınız olan yer. Türklerin son derece çekici bulunduğu Şangay gecelerinde, güzel arkadaşlıklar kuracağınızın garantisini veriyoruz. Tüm gece boyunca eğlencenin asla ara vermediği Şangay, bekar tatilcilerin sevdiği bir rota.

New York, Bekarlar İçin Tatil Sorunsalına Muhteşem Bir Çözüm

New York

Dünyanın kalbinin attığı yer olarak da bilinen New York, bekarlar için tatil arayışınızda gayet makul bir çözüm. Hiç uyumayan şehir olarak da anılan New York’ta dilediğiniz her türden eğlenceye kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Sabahın ilk ışıklarına kadar eğlenmek istiyorsanız, New York’un yorulmayan sokakları sizleri bekliyor.

Moskova, Bekarlar İçin Tatil Maceralarının Uğrak Adresi

Moskova

Özellikle bol içki çeşitleri ve güzel kızları ile dikkat çeken Moskova, bekar tatilciler tarafından sık sık ziyaret ediliyor. Eğlencenin sınırlarını zorlayacağınız sayısız mekana da ev sahipliği yapan Moskova’da zamanın nasıl aktığını anlamayacaksınız. Oldukça misafirperver olan Ruslar ile tanışıp, kaynaşmak ise tamamen sizlere kalmış.

Bekarken Gidip Görmeniz Gereken Yerler, Listenin Son Sırası Londra

Bekarken Gidip Görmeniz Gereken Yerler - Londra

Londra, gece hayatının oldukça hızlı aktığı bir şehir olarak karşımıza çıkıyor. İngiltere’nin başkenti olan Londra’da sabah turistik mekanları gezdikten sonra, gezinin yorgunluğunu eğlencenin su gibi aktığı gece kulüplerinde atabilirsiniz. Eğlence, dans ve alkolün sabaha kadar devam ettiği Londra’da yepyeni arkadaşlıklar kurmayı da ihmal etmeyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir