31 May, 2020

Delta Airlines İle Uçak Bileti Al

Delta Air Lines, Georgia eyaletindeki Hartsfield-Jackson Atlanta Uluslararası Havalimanı’ndaki en büyük merkeziyle büyük bir Amerikan havayolu şirketidir. Havayolu, bağlı ortaklıkları ile birlikte günlük 5.400’den fazla uçuş gerçekleştirmektedir. Havayolu ayrıca, 60’dan fazla ülkede ve altı kıtada 325’ten fazla varış noktasını içeren kapsamlı bir yerel ve uluslararası ağa hizmet vermektedir. Tüm bu deneyimleri ile ABD ve dünya çevresinde oldukça uygun uçak bileti fırsatlarını sunuyor. Eğer siz de Delta Airlines Uçak Bileti almayı planlıyorsanız, bilmeniz gerekenleri bu yazı da bulabilirsiniz.

Delta Airlines Uçak Bileti : Seferleri

Amerikan havayolunun rota ağı, Atlanta, Boston, Detroit, Londra-Heathrow, Los Angeles, Minneapolis-St. Paul, New York-La Guardia, New York-JFK, Paris-Charles de Gaulle, Salt Lake City , Seattle ve Tokyo-Narita gibi önemli yurdışı şehirleri ve ABD şehirlerini içeriyor. Havayolu, SkyTeam havayolu ittifakının dört kurucu üyesinden biri ve Air France – KLM , Alitalia ile ortak anlaşmalara sahip.  Bu şekilde aktarma konusunda da sıkıntı çekmeden seyahat edebiliyorsunuz.

Evcil Hayvan

Delta, dünya genelinde 60 ülkeye uçuyor. Ancak bu havayolunu birçok havayolundan ayıran özelliği evcil hayvanlara izin vermesidir. Diğer pek çok evcil hayvan dostu havayolunda olduğu gibi, küçük evcil hayvanların (kediler ve küçük köpekler) kabin içinde sahipleriyle birlikte uçmaları beklenirken, daha büyük köpeklerin kargo ambarında binmeleri gerekecektir.

Bagaj Politikası

Her yolcu için bir adet el bagajı ve bir küçük kişisel eşya bulundurulabilir. Uçuşlar için taşınan bagajın toplam boyutu 45 cm (45 cm) olmalıdır. Kontrol edilen bagaj hakkı, satın alınan bilete göre değişecektir. Ancak, kontrol edilen bagajın ağırlığı 50 kilogramın (23kg) üzerinde olmamalı ve maksimum 62 inç’in (157 cm) maksimum boyutlarını geçmemelidir. Havayolu, üst ambarlarına taşınan bagaj olarak sığacak müzik aletlerine izin verecektir. Büyük araçlar kontrol edilmiş bagaj olarak alınmalıdır. 

Delta Airlines Uçak Bileti : Check-In Politikası

Eğer internet üzerinden uçak bileti rezervasyonu yaptırdıysanız, uçuştan 24 saat öncesine kadar online check-in sayfalarını kullanarak giriş yapabilirsiniz. Çevrimiçi check-in yaptıktan sonra biniş kartınızı yazdırabilir veya e-biniş kartınızı el cihazınıza indirebilirsiniz.

Uçuşunuz için havaalanında check-in yaptırmayı tercih ederseniz, bunu havaalanındaki check-in masasında yapabilirsiniz. Yurt içi uçuşlar için, havaalanı girişleri çoğu uçuşta planlanan uçuş kalkış saatinden 30 dakika önce kapanır. Uluslararası uçuşlar için, planlanan uçuş kalkış saatinden en az bir saat önce havaalanına giriş yapılması gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir