1 April, 2020

Ülkemizde En İyi Plaja Sahip Oteller

En iyi plaja sahip oteller özellikle deniz, kum ve güneşin ön planda olacağı tatiller için son derece önemli bir noktadır. Yaz tatili denince, akan sular durur. Tüm yıl beklenen an sonunda gelmiştir ve bu fırsatı en iyi şekilde kullanmak istersiniz. Haliyle insan tatile gideceği yerlerde de huzurlu ve bir o kadar da güzel denizi olan plajlarda keyif yapmak ister. Peki, Türkiye’de en iyi plajlı oteller desek, aklınıza nereler gelir? İşte, Türkiye’de en iyi plaja sahip oteller…

En İyi Plaja Sahip Oteller D Maris Bay Olmadan Olmaz

En İyi Plaja Sahip Oteller D Maris Bay Olmadan Olmaz

D Maris Bay, misafirlerine son derece konforlu ve bulunması zor imkanlar tanıyan, son derece eli açık bir otel. Eğer balayı tatili ya da ufak bir aşk kaçamağı yapıyorsanız, kesinlikle boşuna otel aramayın çünkü aradığınız adres, D Maris Bay… D Maris Bay’ın kendisine ait bir koyu var. Bu koyda ise tamamen misafirlerin hizmetinde olan tam 5 plaj mevcut. Eğer çocuk gürültüsünden uzak, sakin bir tatil istiyorsanız, Silence Beach adlı 12 yaş sınırı olan plaja gidebilirsiniz.

Kempinski, Bodrum’da Yer Alan En İyi Plaja Sahip Oteller İçinde Yalnızca Bir Tanesi

Kempinski, Bodrum’da Yer Alan En İyi Plaja Sahip Oteller İçinde Yalnızca Bir Tanesi

En iyi plajlı oteller için Bodrum’a seyahat edecekseniz, kesinlikle Kempinski’ye gitmelisiniz. Muhteşem bir Bodrum manzarasına uyanacağınız Kempinski’de 2 adet plaj bulunuyor. Bu plajlardan biri Aile Plajı, diğeri ise Sessiz Plaj olarak adlandırılmış. Ve işte size iyi bir haber, sessiz plaja yalnızca 16 yaşından büyük kişiler girebiliyor. Bu da demek oluyor ki sessiz sakin ve tabii ki romantizmin had safhada olduğu bir tatil istiyorsanız, sizi Kempinski’ye alalım.

Hillside, Fethiye’nin Bu Plajı ve Oteli Sıralamada Zirvede

Hillside, Fethiye’nin En İyi Plaja Sahip Oteller Sıralamasında Zirvede

Fethiye denince, çoğu kişinin aklına Hillside gelir. Lüks ve konforun hayat bulmuş merkezi olan Hillside, beyninizi boşaltmanız için mükemmel bir yer. Kendisine ait koyu bulunan Hillside’da bulunan Silence Beach’te hoş zaman geçirebilir, spa ve cilt bakımı gibi ekstraların tadını çıkarabilirsiniz. Bizce bu tatili çoktan hak ettiniz. Hillside, Fethiye tüm büyüsü ile sizi bekliyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir