31 May, 2020

Gulf Air Uçak Bileti Rezervasyonu Yaptırma Zamanı

Bahreyn Krallığı’nın havayolu şirketi olan Gulf Air, Afrika, Asya ve Avrupa’daki 38’den fazla noktaya uçuyor. KLM, Malaysia Airlines, Saudia ve American Airlines dahil olmak üzere 13 havayoluyla kod paylaşımı anlaşmaları var. Dubai, Bahreyn ve Londra-Heathrow: Kendi sık uçuş programları Falcon Flyer’a sahipler ve üç havalimanında kendi havaalanı salonlarını, Falcon Gold’u işletiyor. Gulf Air Uçak Bileti Rezervasyonu yaptırmayı düşünüyorsanız işte bu havayolunu rakiplerinin önüne geçiren tüm detaylarını burada bulacaksınız.

Gulf Air Uçak Bileti Rezervasyonu : Koltuk Seçimi

Check-in sırasında koltuk seçilebilir. Ekonomideki ayak boşluğu oldukça cömert bir 30-33 ”oturma alanıdır ve iş sınıfı yolcuları uçağa bağlı olarak 45” -82 ”arasındadır. Birinci sınıf yolcular, kabinin düz yatakları sayesinde kalplerinin içeriğine kadar uzayabilirler.

İkramlar

Ekonomide üç çeşit yemek veya hafif bir kahvaltı servis edilir. Uzun mesafeli uçuşlarda Falcon Gold yolcuları, havayolunun birinci sınıf yolcuları için gurme yemekler yaratma konusunda uzmanlaşmış, restoran eğitimli bir şef olan ‘Sky Chef’in özenli hizmetinden yararlanmaktadır. Şef ayrıca şarap tavsiyesinde bulunmak için hazırdır.

Bagaj Ücret Tarifeleri

Ekonomi Sınıfı yolcuların bagaj hakkı 30kg, Falcon Gold ise 40kg’lık indirimlerden yararlanıyor. IATA düzenlemeleri nedeniyle, hiçbir torbanın 32 kg’dan daha ağır olmamasını unutmayın. Altın ve Gümüş Falconflyer üyeleri de fazla bagaj hakkından yararlanmaktadır. Altın üyeler fazladan 20 kg, Gümüş üyeler ise 15 kilogramdan yararlanıyor. Fazla bagaj, fiyatlar bölgeye göre değişmekle birlikte kilo başına ücretlendirilir.

Gulf Air Uçak Bileti Rezervasyonu : Check-In Yöntemleri

Uçağınızın kalkmasından önce 90 saatten 90 dakikaya kadar çevrimiçi check-in yapabilirsiniz. Ayrıca havaalanında check-in yapabilirsiniz. Bahreyn’den uçuyorsanız, bunu erken yapabilirsiniz: kalkış saatinden 24 saat öncesine kadar. Falcon Gold (First Class), Falconflyer Gold ve Falconflyer Silver yolcuları, Bahreyn havaalanındaki check-in salonundan ve Abu Dabi havaalanındaki birinci sınıf check-in alanından yararlanmaktadır.

Online Uçak Bileti İmkanları

Gulf Air birçok yolcusunu gün içerisinde bir noktadan bir noktaya görürken hem konforlu hem de kolay bir yolculuk hizmeti vermeyi hedeflemektedir. İşte bu nedenden dolayı online uçak bileti rezervasyonu yaptırmanız her daim sizin için avantajlı bir yol olarak önünüze çıkacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir