31 May, 2020

İstanbul Gece Hayatı En Popüler Mekanlar

İstanbul Gece Hayatı deyince akla gelen en popüler şehirlerdendir. Zengin kültürel ve tarihi yapısının yanında gece hayatı aslında Roma Dönemi’ne kadar uzanan bir kültürün parçasıdır. Bu şehirde her türlü mekana, her türlü zevke hitap eden kulüplere ve restoranlara rastlamanız elden değil. Bu listede işte tüm kültür ve beğeni yepazesini düşünerek başladık ve sonunda sizin için İstanbul gece hayatı için en popüler mekanlar rehberini oluşturduk…

İstanbul Gece Hayatı Mekanlarından En Popüleri Sortie Club – Kuruçeşme

İstanbul Gece Hayatı Mekanlarından En Popüleri Sortie Club – Kuruçeşme

İstanbul Boğazı’nın hemen yamacında bulunan Sortie Club, 6 tane restoran ve 3 tane de bardan oluşmakta.  İstanbul gece hayatı deyince ilk akla gelen isimlerden olan mekanda harika boğza manzarası eşliğinde dilediğiniz kadar eğlenebilirsiniz. Akşam 18.00’da açılan mekan sabah 04.00’a kadar hizmet vermekte.

İstanbul Gece Hayatı Olmazsa Olmazlarından 360İstanbul – İstiklal Caddesi

İstanbul Gece Hayatı Olmazsa Olmazlarından 360İstanbul - İstiklal Caddesi

Tarihi Mısır Apartmanı en üst katında yer alan mekan İstanbul gece hayatının en gözde mekanlarından biri. Muhteşem manzarası ve kaliteli yeme içme seçenekleriyle Dünya ve Türk mutfaklarından zengin menülere sahip.

Ruby – Ortaköy

Ruby - Ortaköy

Sabaha kadar dans etmek isteyenlerin adresi Ruby, Ortaköy’de eğlence hayatının merkezlerinden biri. Boğaz manzarası eşliğinde eğlencenin tadını çıkarabilirsiniz. Ruby akşam 17.00’de hizmete açılıyor.

Babylon Bomonti – Şişli, İstanbul Gece Hayatının Vazgeçilmezi

Babylon Bomonti – Şişli, İstanbul Gece Hayatının Vazgeçilmezi

İlk olarak 1999’da açılan mekan ilk olarak prograsif müziği müzikseverlerle buluşturmayı hedefliyordu. Sonrasında 2015’te yeni bir anlayış ile misafirlerini canlı performans eşliğinde ağırlamak için Bomontiada’ya taşındı.

Nardis Jazz Club – Galata, Jazz Müzik Severlerin Adresi

Nardis Jazz Club – Galata, Jazz Müzik Severlerin Adresi

Tam bir caz klübü olan mekan müziğiyle ön plana çıkan ve konser ortamını yaşatıyor. Gece hayatında farklı müziklere ilgi duyanların uğrak noktası Nardis’de hafta içi günlerde 21.30-00.30 saatleri, hafta sonları da 22.30-01.30 saatleri arasında canlı performans sunulmakta.

İstanbul Gece Hayatında Farklı Bir Ortam Masquerade Club – Beşiktaş

İstanbul Gece Hayatında Farklı Bir Ortam Masquerade Club – Beşiktaş

Olağanın dışında performansları ve iyi müziğiyle ön plana çıkan mekan, bir çok sanatçıyı da gece hayatı severler ile bir araya getiriyor. World’s Finest Club tarafından pek çok kez en iyi mekan ödülü kazanan mekan gece hayatı severler için vazgeçilmez bir ortam.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir