1 April, 2020

Adana’ya Otobüs Yolculuğu Yapacaklar İçin Bir Alternatif : Lider Adana

Adana genel merkezine sahip olan Lider Adana, kısa zaman için önemli bir otobüs firması haline geldi. Özellikle hizmet verdiği Adana ve çevresinde oldukça çok tercih edilen bu firma, 2011 yılında kurulmuş olmasına rağmen hızla büyüyerek yolcularına mükemmel bir otobüs yolculuğu deneyimi sunuyor. Adana otobüs yolculuğu yaparken Lider Adana otobüs bileti neden almalısınız diye soruyorsanız işte bilmeniz gereken her şey bu yazıda.

Lider Adana Otobüs Bileti : Araç Filosu

Araç filosu hızla büyüyen Lider Adana, özellikle modern ve teknolojik donanıma sahip araçları tercih ederek hem güçlü hem de genç bir filo kuruyor. Araç filosu içerisinde yer alan 2+1 koltuk düzenli araçlar ise Business Class düzeyinde bir otobüs yolculuğu deneyimini yolcularına yaşatıyor. Bu araçlarda özellikle tek başına seyahat edenler için tekli koltuklar oldukça geniş ve rahat.

Güvenli Yolculuk

Lider Adana, yol güvenliğine ve yolcularının güvenli seyahatine oldukça önem veriyor. Bunun için tüm otobüsleri bilgisayar kontrollü hız sabitleyicilere bağlı. Özellikle bulunduğu coğrafyanın zorlu kış koşullarını düşünerek kaymayı önleyen ASR ve güvenli fren sistemi EBS araç filosunda yer alan tüm araçlarında bulunuyor. Bu şekilde güvenli ve konforlu bir otobüs yolculuğu imkanı sağlıyor. Özellikle uzun otobüs yolculuklarında bu özellikler, içinizin rahat etmesini sağlayacaktır.

Sefer Rotaları

Lider Adana, kısa süre içersinde birçok şehirde acentesi bulunan ve otogarlarda özel peronlara sahip olan bir seyahat firması olmuştur. Bu şehirler arasında ise İstanbul, Ankara, İzmir, Kayseri, Niğde, Bursa, Sivas, Antalya, Hatay, Mersin ve Trabzon gibi önemli şehirler bulunuyor. Üstelik tüm bu şehirlerde yolcularının otobüsten indikten sonrasını da düşünerek ilçelere servis imkanı sağlıyor.

Lider Adana Otobüs Bileti : Online Otobüs Bileti İmkanı

Günümüzde online otobüs bileti hizmeti vermeyen çok az otobüs firması olduğunu görebilirsiniz. Bu hizmeti Lider Adana’da vermektedir. Özellikle kendi internet sitesi üzerinden oldukça çok avantaj ve kampanya imkanı sağlayan otobüs firması, üçüncül satıcı olan internet sitelerinde de yolcularına ayrıcalık tanıyor. Bu şekilde yolcularına her alanda konfor ve ayrıcalık vermeyi sağlıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir