31 May, 2020

Lufthansa Uçak Bileti Neden Almanız Gerekir

Deutsche Lufthansa, Almanya’nın bayrak taşıyıcısı ve genel yolcu taşımacılığı açısından Avrupa’daki en büyük havayolu şirketidir. Şirketin adı Luft ‘hava’ için Almanca kelime ve Hansa’dan gelmektedir. Lufthansa’nın kayıtlı ofisi ve şirket merkezi, ana operasyon üsleri Frankfurt Havalimanı’ndaki Köln’dedir. Lufthansa, 1997 yılında kurulan dünyanın en büyük havayolu ittifakı olan Star Alliance’ın kurucu üyesidir. Peki ya bu köklü havayolu şirketi ile neden uçmalısınız. İşte Lufthansa Uçak Bileti almanız için nedenler.

Lufthansa Uçak Bileti : İzin Verilen Bagaj Kapasitesi

Tüm havayollarında olduğu gibi, check-in veya uçağa binmenize izin verilen bagaj miktarına gelince kısıtlamalar vardır. Seyahate çıkmadan önce daima havayolunu kontrol edin. Bagaj hakkı ve ücretleri hakkında güncel bilgiler için doğrudan Lufthansa havayolunun internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yemekler, Atıştırmalıklar ve İçecekler

Lufthansa, bünyesindeki catering servisiyle gurur duyuyor. Tüm yolcular havayolunun 19 özel menüsünden seçim yapabilir. Almanya içindeki iç hat uçuşlarında bile, içecek ve atıştırmalık sunarken, uzun uçuşlarda sıcak bir yemeğin ve günlük gazetelerin tadını çıkarabilirsiniz. Business Class yolcularına daha kısa rotalarda bile küçük gurme ikramları ve ilginç ve çeşitli menüler sunuluyor; bunlar ünlü şeflerle işbirliği içinde yaratılmıştır.

Check-In İşlemleri

Online olarak check-in yapabilmeniz için 23 saat öncesinden itibaren koltuklarınızı seçebilir ve çevrimiçi biniş kartınızı rahatça yazdırabilir veya cep telefonunuza gönderebilirsiniz. Geleneksel havalimanı check-in işlemleri için farklı sınıflar için farklı kurallar vardır ve check-in saatleri ayrılış havalimanınıza göre değişecektir. Genel olarak, ekonomi sınıfı yolcuları, uçuşlarının kalkışa başlamadan önce 90 ila 120 dakika arasında check-in yapabilir.

Online Uçak Bileti Avantajları ile Lufthansa Uçak Bileti

Avrupa’nın en iyi havayolu şirketi olarak günümüz ihtiyaçlarını karşılayan ve yolcularına kolaylık sağlayan birçok uygulamaya sahiptir. Tabi bunların içinde en çok kullanılanı ise kuşkusuz ki online uçak bileti alabilme özelliğidir. Şu anda tüm havayolu firmalarında olan bu hizmet, özellikle Lufthansa ile oldukça kolay ve hızlı olmaktadır.

Dilediğiniz seferi seçin, koltuk sınıfınızı ve dilediğiniz tüm hizmetleri belirleyin ve uygun bir uçak bileti sayesinde dilediğiniz yere uçun. Tabi bu arada aktarmalı ve direk uçuşları da görebilir, dilediğinizi tercih edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir