1 April, 2020

Side’nin En Güzel Otelleri

Side otelleri konaklama sağlayabileceğiniz en iyi Akdeniz otelleri arasında yer alırken, Side bölgesi ise Antalya’nın Manavgat ilçesinde dünyanın en güzel bölgelerinden birini oluşturmaktadır. Side, hem Akdeniz’in tadını çıkarabileceğiniz hem de tarih ve doğanın birleştiği muhteşem bir bölgedir. Side’de tatil gerçekleştirebileceğiniz onlarca farklı otel arasında en iyi 5 oteli göz önünde bulundurabilirsiniz. 

Side Otelleri: Ali Bey Resort Sorgun

Side Otelleri: Ali Bey Resort Sorgun

Çok yüksek bir müşteri memnuniyeti elde edilebilmesi için tercih edilebilecek Ali Bey Resort Sorgun, semt içerisinde en seçkin otellerden birisidir. Bilhassa çocuklu aileler için en doğru tercihlerden birini oluşturacak bu otel, çok ferah bir şekilde döşenmiş geniş odalara sahiptir. Kaliteli ve keyifli bir tatil için personel yapısıyla da sizin için avantaj oluşturan bu tesiste aquapark gibi ayrıntılar ile eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz. 

Sentido Turan Prince

Sentido Turan Prince

Yemyeşil bir doğa içerisinde kurulmuş olan Sentido Turan Prince, Side Mahallesi’ne yolu düşen herkesin öncelikli seçeneklerinden birisidir. Denize sıfır konumda bulunan bu özel tatil tesisinde villa odalar ve standart odalar gibi farklı seçenekler bulunmaktadır. Özellikle balayı çiftleri için side otelleri arasında çok doğru bir seçenek olabilecek bu otel içerisinde 3 adet kaydıraklı aquapark, benzersiz aktiviteler, çocuk etkinlik alanları ve havuz gibi alanlar yer alıyor. 

Barut Arum Hotel

Barut Arum Hotel

Aile ile birlikte keyifli bir yaz tatili geçirmek için tercih edilebilecek oteller arasında bulunan Barut Arum Hotel, nezih yapısı ile birlikte her müşteri için memnuniyet oluşturmaktadır. Her yıl tekrar tekrar tercih edilebilecek elit seçeneklerden birini oluşturmaktadır. 

Crystal Sunrise Queen Luxury Resort&Spa

Crystal Sunrise Queen Luxury Resort&Spa

Side bölgesinin en güzel otellerinden biri olan bu tesiste özellikle sunulan SPA hizmetleri sayesinde çok daha huzur dolu ve sağlıklı bir tatil geçirebilirsiniz. Denize sıfır konumda bulunan bu otel, kendine has plajı, manzaralı süitleri, aile ve standart odaları gibi birçok fonksiyonu sayesinde kusursuz bir tatil imkânı sağlıyor. 

Side Otelleri: Royal Dragon Otel

Side Otelleri: Royal Dragon Otel

Tatil öncesinde yaptığınız araştırmalar sayesinde yüksek bir puan alabilecek derecede bulunan Royal Dragon Otel, hem kaliteli hem de manzarasıyla avantaj oluşturan side otelleri arasındadır. Aquapark alanına sahip olan 50.000 metrekare tesis içinde muhteşem bir manzara, yeşil alanlar, havuz ve eğlence merkezi gibi noktalar bulunması da tatile ayrı bir keyif katıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir