31 May, 2020

Ucuz Uçak Bileti Bulur Bulmaz Gidilmesi Gereken Yerler

Hava yolculuğu dünya çapında ve birçok büyük şehirde popülerlik kazanıyor. Hava yolculuğu, helikopterlerin, uçakların, jetlerin ve uçuşu sürdürebilecek her şeyin kullanımını içerir. Ancak hava yolculuğu, dünyanın birçok ülkesinde en pahalı seyahat şeklidir. Ve hatta bazı ülkelere gitmek için alacağınız uçak biletlerdi daima yüksek olacaktır. Bunun birçok nedeni var ancak biz bu yazımızda size ucuz uçak bileti bulduğunuz anda gitmeniz gereken yerleri sıralayacağız.

Ucuz Uçak Bileti Bulduğunuz Anda Gidin : Güney Kore

Ucuz Uçak Bileti Bulduğunuz Anda Gidin : Güney Kore

Günümüzün en popüler ülkelerinden biri haline gelen Güney Kore, müziği, dramaları, modası ve daha birçok şeyi ile insanları kendisine çekiyor. Ancak en büyük problem Güney Kore’ye giderken alacağınız uçak bileti fiyatları oluyor. Aktarmalı uçuşlar daha ucuza gelse bile yine bu fiyatların pahalı olduğunu görebilirsiniz. İşte bu yüzden ucuz uçak bileti bulduğunuzda gitmeniz gereken ülkelerin içinde Güney Kore’de yerini alıyor. Bu ülkeye gittiğinizde tarihi mekanları, dünyayı kasıp kavuran K-pop konserlerine gitmeyi unutmayın.

Japonya

Japonya

Güney Kore ile komşu olan bu ülkeye gitmekte öyle ucuz değil. Genelde Asya ülkeleri uçuşları çok uygun fiyatlara bulmak imkansız. Japonya da bu ülkelerden biri. Teknolojisi ve tarihi dokusu ile tam bir gelecek-geçmiş sentezini yaşatan bu ülkeye ucuz bir uçak bileti bulduğunuzda gitmeniz gerekiyor. İster teknolojinin başkenti Tokyo’da kalın ve günümüzün en ileri teknolojilerini görün, isterseniz Osaka veya Kyoto’da eski Japonya’nın tarihi kalıntılarını inceleyin. Tercih sizin.

Ucuz Uçak Bileti Bulduğunuz Anda Gidin : Birleşik Arap Emirlikleri

Ucuz Uçak Bileti Bulduğunuz Anda Gidin : Birleşik Arap Emirlikleri

Bu ülke sadece uçak biletinde değil aynı zamanda kaldığınızda da sizin bütçenizi zorlayacak bir ülke. Her bir yanda lüks oteller, lüks restoranları ile oldukça pahalı bir ülke. Ama doğal ve insan yapımı güzellikleri ile bir kez olsun görülmesi gereken bir yer. İşte bu yüzden eğer uygun uçak bileti bulursanız anında alın ve bu ülkeye uçun. Bileti uygun alıp bu ülkede harcayacak paranızın olması daima size yardımcı olacaktır.

Türkiye

Türkiye

Bu aslında şaşıracağınız bir madde olabilir. Ülkemizinde bu liste içinde yer aldığını biliyor muydunuz? Uçuşların pahalı olduğu ülkemizde eğer yurtdışından geliyor ve uçağınızı daha önceden ayırttırmadıysanız maalesef pahalı biletler ile baş başa kalacaksınız. Farklı havayolu şirketlerinden daha önce bakmadıysanız şimdi incelemenizi tavsiye ederiz. Oldukça pahalı biletler ile Türkiye’ye uçulduğuna şahit olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir