31 May, 2020

Yurt Dışının En İyi Eğlence Durakları

Yurt Dışı Gece Hayatı denilince pek çok yer akla gelse de yurt dışının en iyi eğlence duraklarını sizin için bir araya getirdik. İşte Dünya’daki en iyi eğlence adresleri:

Amsterdam, Hollanda Olmadan Olmaz

Amsterdam, Hollanda Olmadan Olmaz

Eğlence ve özgürlüğün başkenti sayılan Amsterdam bu listenin olmazsa olmazı. Özellikle Jimmy Woo, Amsterdam gece hayatının gözdesi.

Yurt Dışı Gece Hayatı Goa, Hindistan

Yurt Dışı Gece Hayatı Goa, Hindistan

Gece hayatı deyince Asya kıtasını da es geçmemek lazım tabi ki. Masallara bile konu olan Hindistan eğlence hayatı deyince akla gelen ise tabi ki Goa. 1960’lardan beri ülkenin parti merkezi olan Goa, eğlence hayatını sevenlerin uğraması gereken bir yer.

New York, Amerika

New York, Amerika

New York hiç uyumayan şehir olarak bilinmektedir. Renkli ve eğlenceli bir gece hayatı olan şehir, yurt dışında gece hayatı deneyimlemek isteyenlerin mutlaka gitmesi gereken bir şehir. Özellikle Manhattan’daki gece klüplerinden biri olan Brooklyn eğlence hayatının merkezlerinden biri.

Seul, Güney Kore

Seul, Güney Kore

Asya’daki gözde ülkelerden biri olan Güney Kore, başkenti Seul ile kesinlikle gece hayatının deneyimlenmesi gereken bir ülke. Özellikle K-pop kültürü ile eğlence mekanlarında  fırtınalar estiren Seul, yurt dışı eğlence şehirlerinden biri. Farklı gece kulüpleri, her bir yerinde bir yılın her döneminde olan EDM, Pop ve sayısız festivalleri ve hatta sessiz gece kulüpleri ile bu şehir istediğiniz her şeye sahip. Üstelik dünyada gece dolaşabileceğiniz güvenli şehirlerden biri.

Sidney, Avustralya

Yurt Dışı Gece Hayatı Sidney, Avustralya

Gece hayatını çok ciddiye alan bir şehir olan Sidney, yurt dışı gece hayatı arayanlar için vazgeçilmez bir alternatif. Kimi klüplerin kapasitesi 2000 kişinin üzerine bile çıkan şehirde dünyanın dört bir yanından gelen yetenekli dj’ler bulunuyor.

Yurt Dışı Gece Hayatı Göteborg, İsveç

Yurt Dışı Gece Hayatı Göteborg, İsveç

Bünyesinde barındırdığı İsveç’in en büyük üniversiteleri sayesinde ülkenin de eğlence hayatında önemli bir yeri olan Göteborg, Avrupa’nın en iyi eğlence hayatı sunan şehirlerinden bir tanesi.

Yurt Dışı Gece Hayatı : Buenos Aires, Arjantin

Buenos Aires, Arjantin

Latin kültürünün eğlence anlayışını düşününce elbette Buenos Aires olmadan da gece hayatı eksik kalırdı. Sabah saatlerine kadar dans edip eğlenebileceğiniz bu şehir eğlence hayatı da oldukça coşkulu olduğu bir yer.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir